Pijnstiller Finimal tabletten/pk 20st

100312745

FINIMAL Tabletten (pak 20 stuks)

Prijs per stuk:

€ 4,25 excl. BTW€ 4,63 incl. 9% BTW

Voor 16:00 besteld volgende werkdag in huis

Bij 100 stuks al verkrijgbaar voor: € 3,28 excl. BTW

Aantal Prijs excl. BTW  
2 € 4,06
5 € 3,86
25 € 3,76
50 € 3,66
75 € 3,57
100 € 3,28
Nog meer nodig? vraag offerte aan!

Meer informatie

Pijnstiller Finimal tabletten/pk 20st

Voor gebruik bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid.|De werkzame bestanddelen zijn paracetamol 500 mg en coffeïne 50 mg.|Voor meer informatie (o.a. wanneer het product niet gebruikt mag worden, eventuele bijwerkingen, dosering etc.) lees voor het gebruik de bijsluiter|Alleen in Nederland verkrijgbaar|Lees voor gebruik eerst de bijsluiter

Anti douleur Finimal tablettes/paq20p

À utiliser en cas de mal de tête, fièvre et maux dus à la grippe ou à un refroidissement|Les composants actifs sont le paracétamol (500 mg) et la caféine (50 mg).|Pour plus d'informations (notamment quand le produit est périmé, les éventuelles contre-indications, le dosage, etc.), lisez la notice avant utilisation|Disponible aux Pays-Bas uniquement|Lire la notice avant toute utilisation

Pain killer Finimal tablets/pk20pc

FINIMAL MEDICINE ASPIRIN FOR HEADACHE BLISTER TABLET 20 TABLETS PER BLISTER (package 20 each)

  • ProductFINIMAL Tabletten (pak 20 stuks)
  • ProductsoortIbuprofen
  • UNSPSC51142106
  • MerkFINIMAL
  • FabrikantBayer AG
  • Fabrikant productcode517771
  • EAN8713091022036
  • EU Code883421
  • Last update2019-10-30 13:16:38

LET OP! Afbeeldingen van producten dienen uitsluitend ter illustratie. Verpakkingen en producten kunnen incidenteel afwijken van de afbeelding, in verband met acties en vernieuwingen fabrikanten.

11 andere producten in dezelfde categorie: